PAR KUSTĪBU

"Mūsdienās cilvēki uzliek limitus sev un savām spējām, līdz ar to, šie limiti pakārto viņu dzīvi, izlemj, ko viņi dara, kā viņi uzvedās, kā viņi attīstās un liedz viņiem sapņot, un sasniegt savus sapņus."

TU VARI VAIRĀK!

Ar tādu domu tika radīta kustība #NAVLIMITI, kuras mērķis ir iedvesmot cilvēkus darīt vairāk, lai viņi uzdrošinātos dzīvot tādu dzīvi, kā viņi, patiesi, vēlas! Lai dzīvotu tādu dzīvi, kā mēs vēlamies, ir 3 lietas, kuras mums japraktizē ikdienā un, kuras #NAVLIMITI popularizēs sabiedrībā.

1. NOTICI SEV!

Mums ir jānotic savām spējām, saviem spēkiem, ka mēs varam sasniegt to, ko vēlamies, ja vien mēs ieguldīsim laiku, enerģiju un darbu!

2. SAPŅO!

Mums ir jāsapņo skaisti, lieli sapņi, no kuriem mums ir bail, no kuriem uzmetās zosāda. Jo sapņi ir tie, kuri dara mūs dzīvus un mūsu dzīvi dzīvu!

3. CĪNIES!

Mums ir jācinās par savu sapni, kā par savu dzīvību. Mēs nedrīkstam padoties pie pirmajām grūtībam, neveiksmēm vai citu cilvēku komentāriem.

Šīs 3 lietas ir pamats, lai dzīvotu tādu dzīvi, kā mēs, patiesi, vēlamies! Jo mēs neveidojam savu nākotni balstoties uz pagātnes neveiksmēm, bet veidojam tādu, kā mēs vēlamies, sapņojot, ticot sev, ka mēs varam un neapstājoties pie pirmajām neveiksmēm, grūtībam, komentāriem!

 

"Bieži ikdiena un dzīve tiek pakārtota uzdevumu veikšanai, nevis uzdevumi tiek pakārtoti dzīvošanai."

 

MĒRĶU GRUPAS

SKOLĒNI UN STUDENTI

Iedvesmojot ticēt sev, domāt plašāk, sapņot un neļaut izglītības sistēmas radītam "atzīmju standartam" noteikt viņu spējas un sapņus.

SKOLOTĀJI UN VECĀKI

Atgādinot, ka pārliecību par sevi un savām spējām, drosmi sapņot un cīņassparu ir jākultivē katru dienu gan skolā, gan mājās.

DARBINIEKI UN VADĪTĀJI

Iedvesmojot darbiniekus darīt vairāk, lai IEGŪTU vairāk. Kā arī atgādinot vadītājiem viņu lomu uzņēmumā un vadīto cilvēku dzīvē!

NOZARU LĪDERI UN UZŅĒMĒJI

Katru dienu motivējot un sniedzot padomus, kā nepadoties grūtību, šķēršļu un negatīvu komentāru priekšā!

Ir ļoti grūti ikdienas uzdevumu steigā apstāties, padomāt par to, ko es daru un kāpēc es to daru? 70% cilvēku šajā pasaulē iet uz darbu, kas viņiem nepatīk, nenes gandarījumu, nepilnveido – laimīgākā diena šiem cilvēkiem ir piektdiena un sliktākā ir pirmdiena.

"Pētījumi liecina, ka visvairāk sirdstriekas notiek pirmdienās no 9-11"

TAS IR JĀMAINA

#NAVLIMITI aktivitātes, lai sasniegtu izvirzītās mērķa grupas

MOTIVĒJOŠAS RUNAS

Lai iedvesmotu pārvarēt bailes un spert pirmo soli pretī saviem sapņiem!

LEKCIJAS UN PUBLIKĀCIJAS

Lai nodotu tālāk iegūtās zināšanas un labako pieredzi, kura devusi rezultātus!

DOMUBIEDRU GRUPAS

Lai atrastos sabiedrībā, kura atbalsta, iedvesmo, motivē un neļauj padoties .

IZGLĪTOJOŠI E-KURSI

Vieta, kur apkopotas zināšanas un sapakotas, pielietojamā materiālā!

Dzīve ir skaista un ikdienai jābūt aizraujošai, pilnvērtīgai, pozitīvai. Tāpēc arī tapa #NavLimiti, lai veicinātu cilvēkus apstāties, padomāt, sapņot, ticēt sev, tiekties, augt un dzīvot.

Ar ieteikumiem, padomiem, pamācībām, stāstiem, runām, semināriem #NavLimiti centīsies izvilkt pēc iespējas vairāk cilvēkus no nebeidzamās rutīnas, neticības sev un saviem spēkiem, iedvesmos tos sapņot un cīnities par saviem sapņiem.

PIEVIENOJIES
Close

50% Complete

Saņem Jaunumus!

Saņem jaunāko informāciju par #NavLimiti aktivitātēm, kuras veicinās tevi darīt vairāk, kā vakar!