PAR MANI

“Es uzliku sev limitus, jo slikto atzīmju dēļ, es uzskatīju, ka sasniegumi, augsti amati un savi biznesi ir tikai tiem, kuriem atzīmes ir augstas un viss padodas.”

 

 

 

PAR MANI

Mani sauc Mārtiņš Krancis, esmu #NavLimiti kustības aizsācējs, veiksmīgs pārdevējs un vadītājs, kurš 26 gadu vecumā savas karjeras laikā ir izaudzis no pārstāvja lielākajā Latvijas saldumu ražošanas uzņēmumā līdz vadošai pozīcijai globāla “Fortune 500” uzņēmuma Baltijas pārstāvniecībā..

“Es palīdzu cilvēkiem noņemt savus izdomātos “limitus”, iedrošinu viņus noticēt sev un saviem spēkiem, lai viņi sapņotu lielus sapņus, kā arī dodu stratēģiskus padomus, kā izstrādāt plānu un spert pirmo soli, lai savus sapņus pārvērstu realitātē!”

Vai esat kādreiz bijis situācijā, kad Jūs pārņem šaubas? Šaubas par sevi, savām spējām, savu potenciālu, savu nākotni? Esat bijuši situācijā, kad Jums nav mērķi, Jūs nezinat, ko gribat darīt un Jums liekas, ka Jūs neko nevarat izdarīt?


Es esmu, tā ir bijusi mana realitāte lielāko dzīves daļu, līdz ar to es ļoti labi saprotu, kā ir, kad nav ticības sev, saviem spēkiem, nav sapņu, nav mērķu un nav skaidrības, ko darīt...

No 15 gadu vecuma esmu šaubījies par sevi, savām zināšanām, savu potenciālu, savu nākotni. Es šaubījos, jo man nebija sasniegumu. Skolā sekmes bija vājas, atzīmes svārstījās no 1 līdz 5, izņemot sportu un angļu valodu (10 ballu sistēmā). Un arī sportā vājo rezultātu dēļ es padevos vienīgajai interesei, kur man bija sapņi, kur redzēju sev nākotni un iespējas. Es biju pazudis, bez sapņiem, ambīcijām, mērķiem, bez ticības sev un saviem spēkiem.


“Es uzliku sev limitus, jo slikto atzīmju dēļ uzskatīju, ka sasniegumi, augsti amati un savi biznesi ir tikai tiem, kuriem atzīmes ir augstas un viss padodas.”


Man nebija sapņu un mērķu, bet no 15 gadu vecuma es jau cītīgi strādāju, jo man vienkārši gribējās savu naudu, lai varu iegādāties to, ko pats vēlos… Es strādāju – pēc skolas par merčendaizeri, ar autobusu braukājot pa veikaliem un krāmējot plauktus, vasarās kā ceļa strādnieks, vēlāk paralēli dienas grupai augstskolā bija periods, kad pa dienu strādāju kā pārstāvis un naktīs cauruļu rūpnīcā pie līnijas.
Es strādāju, līdz aizcīnījos līdz īstajai vietai un īstajiem cilvēkiem, kuri man iemācīja divas ļoti vienkāršas lietas – plānošanu un atbildību. Saprotot un izmantojot šos 2 ļoti vienkāršos principus, mani rezultāti darbā auga, mana pārliecība par saviem spēkiem auga, un jau pēc 3 gadiem es restrukturizēju un uzlaboju pārdošanas komandu Igaunijā, vēl pēc pusotra gada es izveidoju un attīstīju pārdošanas komandas Baltijas valstīs jau globālā “Fortune 500” uzņēmumā.

Pašlaik strādāju globālā “Fortune 500” uzņēmumā, vadu veselības aprūpes biznesa sadaļu Latvijā, iegūstot neaizstājamu biznesa vadības pieredzi, un uzlaboju savas prasmes. Paralēli tam uzrunāju un iedrošinu cilvēkus ar iknedēļas blogu, motivējošām runām, kursiem un interešu grupām pārvarēt savus limitus, lai viņi varētu dzīvot tādu dzīvi, kādu patiesi vēlas.

Es tiku no vietas, kur neticēju sev, saviem spēkiem, kur man nebija mērķu un sapņu, līdz vietai, kur es, patiesi, uzskatu, ka man nav limitu, ka visu ir iespējams sasniegt, ja tikai es ieguldīšu laiku, darbu, enerģiju… Es to paveicu 3 gadu laikā, no 22 gadu vecuma, kad strādāju kā pārstāvis, līdz 25 gadiem, kad ieguvu iespēju izveidot pārdošanas komandas Baltijā.


Tas viss, pateicoties īstajiem cilvēkiem, kuri bija blakus īstajos brīžos. Tas ir mans “kāpēc”. Es zinu, kā viens cilvēks, viens notikums, viena mācība var mainīt cilvēka dzīvi. Es gribu būt blakus cilvēkiem tajos brīžos, kad trūkst ticības sev un saviem spēkiem. Es gribu dot vajadzīgo enerģiju, iedvesmu, padomus, stratēģiju, kā izkļūt no tās vietas, noņemt sev limitus un darīt visu, lai dzīvotu tādu dzīvi, kādu mēs patiesi vēlamies!

Dalos savā pieredzē...

Reizi nedēļā es dalos ar savu pieredzi, savām zināšanām, kā arī labāko informāciju, kuru esmu ieguvis no citiem resursiem, lai vairotu pārliecību, prasmes un motivāciju! Piesakies un saņem šo informāciju savā e-pastā!

Close

50% Complete

Piesakies jaunumiem!

Reizi nedēļa dalos ar savu pieredzi, mācībam un jaunāko informāciju, kura palīdz man darīt vairāk, kā vakar! :)