PIESAKI SAVU SKOLU!

"Paldies, šī motivācija bija tas, kas tiešām šobrīd trūka un tagad sāksies cīņa... Cīņa par savu sapni! - Olaines 1. Vidusskolas skolnieks

Piesakies!

Iedvesmojam jauniešus kopā!

"Piedāvāju atbraukt uz Jūsu skolu un uzrunāt jūsu jauniešus ar to runu, ar tiem vārdiem, kuri man bija nepieciešami tajā vecumā"
- Mārtiņš Krancis

Šajā 40mini garajā runā es izcelšu to, ka mēs visi esam atšķirīgi, mums katram ir kaut kas īpašs, ko dot šajā pasaulē. Runas struktūra ir balstīta, lai akcentētu 3 galvenās lietas, kuras mums ir jādara, lai dzīvotu dzīvi bez limitiem:

Noticēt sev!

Iedvesmošu jūsu skolēnus, ka ir jātic saviem spēkiem, ka viss ir iespējams, ja tiek ieguldīts laiks, enerģija un darbs. Ar konkrēti savu piemēru "Kā es tiku no vietas, kur neticu, līdz vietai ar nesatricināmu pārliecību"

Sapņot!

Atgādināšu, ka vajag sapņot lielus un skaistus sapņus, jo sapņi ir tie, kas dara mūs dzīvus. Izcelšu, kāpēc tik daudzi nesapņo ar konkrētu piemēru no savas dzīves, kā es pametu savu vienīgo sapni!

Cīnīties!

Atgādināšu, ka dzīvē nekas nav viegli un ka mēs nedrīkstam padoties pie grūtībām, neveiksmēm vai citu cilvēku komentāriem. Un šeit izcelšu savu piemēru "kā es padevos" un, kā es tagad  jūtos.

Kā pieteikties?

1. Aizpildi formu

2. Precizē datumu skatoties brīvās nedēļas kalendārā

3. Sazinamies un precizējam laiku

4. Sapulcējat skolēnus no 9.-12. klsaei

5. Iedvesmojam jauniešus darīt vairāk! :)

 

Par mani

Es tiku no vietas, kur neticu sev, saviem spēkiem, kur man nav mērķi un sapņi, līdz vietai, kur es, patiesi, uzskatu, ka man nav limiti, ka visu ir iespējams sasniegt, ja tikai, es ieguldīšu laiku, darbu, enerģiju… Es to paveicu 3 gadu laikā, no 22 gadiem, kad strādāju, kā pārstāvis, līdz 25 gadiem, kad ieguvu iespēju izveidot pārdošanas komandas Baltijā.

Tas viss pateicoties īstajiem cilvēkiem, kuri bija blakus īstajos brīžos. Tas ir mans “kāpēc”. Es zinu kā viens cilvēks, viens notikums, viena mācība var mainīt cilvēka dzīvi. Es gribu būt blakus pēc iespējas vairāk cilvēkiem, tajos brīžos, kad nav ticība sev un saviem spēkiem. Es gribu dot vajadzīgo enerģiju, iedvesmu, padomus, stratēģiju, kā izkļūt no tās vietas, noņemt sev limitus un darīt visu, lai dzīvotu tādu dzīvi, kā mēs, patiesi, vēlamies!

-Mārtiņš Krancis

"Šī ir tā runa, ko man vajadzēja tajā vecumā, lai saņemtos, noticētu saviem spēkiem un strādātu"

Atsauksmes

"Lekcija bija izdevusies. Godīgi sakot, pirmo reizi ar tādu interesi klausījos. Šoreiz guvu vismaz atziņu un, varētu teikt, iedvesmu."

Skolnieks
Tukuma 2. Vidusskola

"Mani šī tikšanās vispār ļoti iedvesmoja. Iedeva tādu pozitīvāku skatu uz nākotni. Es nekad nebiju iedomājusies par to cik daudz laiku pavadu mēģinot sev iestāstīt – “Ko tad es”  un “Varbūt kāds cits ,ne jau es” Lai arī man vajadzētu sev teikt “Es varētu” un “Noteikti  es” . Lielu prieku man iedeva tas cik viņš pozitīvi stāstīja par savu darbu un ka viņam patīk tas ko viņš dara. Liek gribēt vairāk interesēties par savu nākotni. Es noteikti atcerēšos viņa teikto “Mērķis ir sapnis uzlikts uz papīra” . Man šī tikšanās ļoti ļoti patika.”"

Skolnieks
Salacgrīvas Vidusskola

"Mārtiņa Kranča runa man ne tikai palīdzēja saprast, ka ir jānotic sev, bet arī saprast to, ka vienmēr cilvēks var labāk, vienmēr ir iespējas iegūt ko vairāk."

Skolnieks
Tukuma 2. Vidusskola

"“Pēc tikšanās bija tikai pozitīvas emocijas! Nav daudz cilvēku, kuri spēj tevi uzrunāt tā, ka tu tiešam viņā ieklausies un padomā par otra sacīto, bet Mārtiņš noteikti ir viens no šiem cilvēkiem! Es būtu ar mieru uz vēl vienu tikšanos, jo izklausījās, ka viņam ir ko stāstīt vēl un vēl. Milzīgas pārdomas radās pametot zāli un padomājot par to kā tu dzīvo. Patiešām prieks, ka Mārtiņš atbrauca uz Salacgrīvas vidusskolu!” "

Skolnieks
Salacgrīvas Vidusskola!

"“Šī bija labākā tikšanās kādu esmu pieredzējusi. Bija tiešām interesanti, pamācoši un motivējoši. Tikšanās lika aizdomāties par katru manu soli, katru darbību un kā tas ietekmē manu dzīvi. Liels paldies par šo iespēju tikties ar Mārtiņu Kranci.”"

Skolnieks
Salacgrīvas Vidusskola

Kapēc es to daru?

Dokumentāls video, kur ir redzama daļa no runas, kā arī mani komentāri par to, kāpēc es to daru.

Close

50% Complete

Piesaki savu skolu jau tagad!

Aizpildi pieteikumu, sazinamies un iedvesmojam Jūsu jauniešus jau kopā!